(22) 489 52 67 | biuro@syrenainvest.pl Masz pytania? Zadzwoń do nas!

Inwestycje mieszkaniowe Syrena w Warszawie

Warszawa jest miastem, w którym rynek nieruchomości rozwija się bardzo dynamicznie. Nowe inwestycje mieszkaniowe na Woli, Mokotowie czy w Śródmieściu przyciągają mnóstwo osób chcących osiedlić się w stolicy na stałe. Wychodząc na przeciw wszystkim zainteresowanym realizujemy wciąż nowe inwestycje budowlane w Warszawie.

Deweloper Syrena Invest

Firmy deweloperskie w Warszawie oferują różny standard mieszkań i lokali usługowych. Syrena Invest oferuje wyłącznie standard wysoki. Dbamy o to, żeby w parze z doskonałą lokalizacją naszych inwestycji szła ich perfekcyjna jakość. Tylko wtedy bowiem zadowoleni klienci będą polecać nas swoim znajomym, którzy planują zakup mieszkania w stolicy.

inwestycje mieszkaniowe Syrena w Warszawie

 

Słów kilka o Syrena Invest...

Syrena Invest to firma, która specjalizuje się w budownictwie mieszkaniowym i komercyjnym.  Powstała w 2007 roku dzięki inicjatywie hiszpańskiego właściciela, który posiada  ponad 30-letnie doświadczenie w sektorze deweloperskim.

Celem firmy jest budowanie mieszkań i lokali usługowych o wysokim standardzie i po przystępnych cenach.   Kładziemy duży nacisk na wybór materiałów wysokiej jakości oraz dobór odpowiedniej i wykwalifikowanej kadry specjalistów, która uczestniczy przy realizacji projektu.

Inwestycje Syreny Invest charakteryzuje również atrakcyjna lokalizacja i pełna infrastruktura zapewniające odpowiedni komfort życia mieszkańcom.

W połowie 2014 roku Syrena Invest zakończyła realizację budowy kameralnego osiedla na Błoniach Wilanowskich, pod nazwą: Apartamenty Syrena.

W chwili obecnej prowadzimy sprzedaż nowej inwestycji w Warszawie przy ul. Karolkowej. Apartamenty Syrena na Woli to bardzo ciekawa oferta w centrum Warszawy. Więcej informacji na stronie www.syrenawola.pl

Oprócz tego przygotowujemy kolejne inwestycje mieszkaniowe na terenie Woli, Żoliborza, Mokotowa i Ochoty.

Projekt i wykonanie Intellect.pl

Mieszkania na sprzedaż - Syrena Invest

, ul. Złota 59 lok 641, 00-120 Warszawa, tel. (22) 489 52 67,
Copyright by: Syrena Invest, 2013-2016