×

KODO

KODO od 2009 roku projektuje oraz realizuje wnętrza domów i mieszkań pod klucz – tworząc zupełnie nowy wymiar tej usługi. 

Bazując na kluczowych korzyściach, jakie niesie za sobą pełna koordynacja procesów związanych z pracami wykończeniowymi i odpowiedzialność za efekt końcowy, oferuje indywidualne podejście do projektu.

Zobacz portfolio pracowni.

Dowodem uznania dla innowacyjności oraz kreatywności jest prestiżowa nagroda BUILD Architecture Awards przyznana pracowni w 2020 roku. 

KODO jest autorem prawie 3000 gotowych do zamieszkania wnętrz. Doświadczenie i wiedza architektów, nie tylko z zakresu projektowania, ale także realizacji, pozwala proponować rozwiązania wpisujące się w możliwości budżetowe klientów. Przyszli mieszkańcy mogą cieszyć się niepowtarzalną przestrzenią, urządzoną w sposób przemyślany i odpowiadający na założenia wynikające z ich potrzeb.

Zobacz, jak to działa.

KODO inspiruje pomysłami na aranżację. Projektując wymarzone mieszkanie, wyręcza Państwa w całym procesie realizacji i urządza gotowy do zamieszkania dom. 

Wszystkie wydatki są pod kontrolą, a gwarantowany w umowie koszt wykończenia jest znany już na etapie przygotowania projektu. Punktem wyjścia do współpracy z pracownią są możliwości i założenia budżetowe klienta. Sam określasz, jaką kwotę chcesz przeznaczyć na realizację wnętrz.

Umów się na spotkanie i dowiedz się więcej.

KODO projekty i realizacja wnętrz

Warszawa | Wrocław | Trójmiasto

www.kodo.pl

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Zadzwoń +48 882 119 122

Szybki telefon