×

Zarządzanie wynajmem

Specjalnie dla przyszłych klientów, nawiązaliśmy współpracę z firmą BookingHost która oferuje usługę zarządzania wynajmem krótkoterminowym

Bookinghost jest Liderem w zarządzaniu najmem krótkoterminowym w Warszawie. Firma powstała z pasji do nieruchomości oraz inwestowania. Naszą wartością jest pasja do nieruchomości i prawdziwa chęć bycia partnerami dla naszych klientów. Zajmujemy się promocją apartamentów na światowych portalach, synchronizacją kalendarzy, dynamicznym zarządzaniem polityką cenową, kontaktami z gośćmi oraz sprzątaniem i serwisem apartamentów, a wszystko możesz kontrolować w naszym panelu klienta.

Obłożenie naszych apartamentów w wynajmie krótkoterminowym

Wynajmując krótkoterminowo zarobisz średnio 26,4% więcej!

UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ

Pozyskanie gości

Jesteśmy zintegrowani z największymi portalami oferującymi rezerwację mieszkań na wynajem krótkoterminowy, dzięki czemu oferta Twojego apartamentu dotrze do wielu podróżujących.

Obsługa

Pracując z nami, nie musisz martwić się o swoją dostępność i dyspozycyjność dla gości. To my zajmiemy się kompleksową komunikacją z Twoimi klientami, mówiącymi w różnych językach.

Zarządzanie ceną

Przy pomocy zaawansowanych algorytmów oraz wiedzy eksperckiej naszych pracowników, stworzymy zyskowną politykę cenową Twojego apartamentu na wynajem, uwzględniając takie czynniki jak sezony i bieżące obłożenie.

Sprzątanie, pranie i konserwacja

Zatrudniamy sprawny i solidny zespół dbający
o czystość i schludność Twojego apartamentu, a także, w razie potrzeby, dokonujący w trybie pilnym niezbędnych napraw.

Indywidualny check-in i check-out

Wygodny i bezpieczny sposób przekazywania gościom kluczy poprzez jednorazowe zabezpieczenia kodem.

Możesz nam zaufać

My zarządzamy Twoim apartamentem, ale to zawsze Ty jesteś u sterów! W naszym wygodnym i przejrzystym panelu klienta masz dostęp do wszystkich najważniejszych statystyk, możesz przeglądać dane dotyczące rezerwacji oraz w razie takiej potrzeby, założyć własną, dla swych przyjaciół lub rodziny. Wszystkie dane w jednym miejscu – to gwarancja sprawnego zarządzania.

Raporty

Szybkie logowanie i mam dostęp do pełnych danych na temat mojego apartamentu. Statystyki,
podgląd rezerwacji – wszystko w jednym miejscu.
Krzysztof, właściciel mieszkania na wynajem od 2017

Rozliczenia

W łatwy i wygodny sposób zapanujesz nad rezerwacjami, statystykami i rozliczeniami. Wszystko w jednym miejscu i niezwykle proste w obsłudze!

To się po prostu opłaca!

Dołącz do nas

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Zadzwoń +48 882 119 122

Szybki telefon