×

NOWA INWESTYCJA NA MAPIE WARSZAWY

RACŁAWICKA 7

Stary Mokotów to dzielnica z wyrazistym obliczem, której dzieje i prestiż mocno zapisały się na kartach historii Warszawy. W tym miejscu mieszkały, tworzyły i pracowały niezwykłe osobistości i barwne postacie ze świata kultury. To właśnie tu znajdziemy zabytkowe i pełne szyku obiekty z dawnych lat. Racławicka 7 będzie szczególnym projektem w ofercie Syrena Invest. Połączy zabytkowy charakter dzielnicy z potrzebami współczesnych klientów.

Mieszkania i lokale inwestycyjne

WYJĄTKOWA INWESTYCJA

W inwestycji powstanie 20 mieszkań dwu, trzy i czteropokojowych o powierzchniach od 42,33 m2 do 117,63 m2, każde z balkonem lub tarasem. Znajdą się one na części pięter 2 i 3 od cichej, południowej strony budynku oraz na piętrach 4 i 5.

Z kolei 19 lokali inwestycyjnych z 23% VAT o powierzchniach od 25,17 m2 do 72,85 m2, do aranżacji zgodnie z potrzebami nabywców, będzie usytuowanych na piętrze 1 i częściowo na piętrach 2 i 3. Na parterze natomiast przewidziano 2 lokale usługowe o powierzchniach 37,51 m2 i 342,78 m2.

Każda osoba, zarówno fizyczna, nieprowadząca działalności gospodarczej, jak i firma ma możliwość odliczenia 23% VAT od zakupu lokalu inwestycyjnego. Szczegóły (tutaj)

Rozpoczęcie budowy – kwiecień 2023 

Pozwolenie na użytkowanie – IV Q 2024

Komfortowe i jasne apartamenty od 42 m2 do 117 m2
Duże Tarasy i balkony
Miejsca parkingowe
formularz kontaktowy

Mieszkania i lokale inwestycyjne

Architektura budynku

Charakter i styl dzielnicy Stary Mokotów wymagają, by projekt nowej inwestycji płynnie wkomponował się w istniejącą zabudowę i stanowił uzupełnienie pierzei ulicy Racławickiej. Dlatego też zaprojektowana forma powtarza kształt i gabaryty sąsiedniej kamienicy. Racławicka 7 będzie 5-cio piętrowym budynkiem o całkowitej wysokości 19,5 m z dwiema kondygnacjami podziemnymi.

Dwa najwyższe piętra od strony ulicy Racławickiej zostaną podkreślone ciemniejszym odcieniem elewacji. Z kolei jasną część elewacji frontowej zwieńczy wertykalna balustrada, która nawiąże do poziomu dachu sąsiedniej zabudowy.

Inwestycja będzie charakteryzować się wysokiej jakości rozwiązaniami architektoniczno-materiałowymi, a wysublimowana kolorystyka wpłynie na harmonię miejsca. Dodatkowo, zróżnicowanie elewacji, w zależności od funkcji poszczególnych części budynku, pozwoli wyraźniej wyodrębnić różnorodne przestrzenie.

Przejdź do listy lokali
elegancki charakter inwestycji

Harmonijne części wspólne

Projektanci zadbali o komfort przyszłych mieszkańców również w częściach wspólnych poprzez przyjazne i przestronne wnętrza. Dostęp do klatki schodowej będzie zapewniony bezpośrednio od strony ulicy Racławickiej. Tam również znajdzie się wjazd do garażu podziemnego na poziomy -1 i -2 za pomocą dźwigu samochodowego. Na kondygnacjach podziemnych zaplanowano parking z 43 miejscami postojowymi podzielonymi na klasyczne i w systemie parkowania pionowego na niezależnych platformach. Poza tym mieszkańcy będą mieli do dyspozycji 27 komórek lokatorskich i 7 boksów rowerowych.

Projekt architektoniczny i wyposażenie części wspólnych wpiszą się w elegancki charakter inwestycji. Będą to przestrzenie o modnych, stonowanych kolorach wykończone jakościowymi elementami, stalą, drewnem, a także lustrami, które nadadzą ciekawe efekty wizualne. Unikatowy charakter obiektu podkreślą też balustrady schodowe wykonane ze stali z pochwytami drewnianymi.

Przejdź do listy lokali
ATRAKCYJNE MIEJSCE DO ŻYCIA

IDEALNA DZIELNICA DO PRACY, NAUKI I WYPOCZYNKU

Stary Mokotów to z pewnością jedna z najpiękniejszych części stolicy, bogata w zabytkowe pałace i rezydencje, architekturę okresu międzywojennego, parki ze zbiornikami wodnymi i fontannami, a także liczne pamiątki powstańcze. Słynie z terenów zielonych, a do najpopularniejszych należą: Pole Mokotowskie, Park Arkadia, Morskie Oko, Dreszera i Sielecki. Mokotów jest kulturalnym filarem Warszawy, gdzie można ciekawie spędzić czas w Teatrze Nowym, Guliwerze, Kinie Iluzjon – Muzeum Sztuki Filmowej, które ma szczególny status kina archiwalnego, odwiedzić Pałac Szustra, zajrzeć do Wytwórni Filmów Dokumentalnych i Fabularnych, czy aktywnie wypocząć w Klubie Sportowym Warszawianka. Bogata oferta kulinarna z licznymi restauracjami, barami i pubami z pewnością nie raz zatrzyma nas na Starym Mokotowie dłużej.

Rozbudowana infrastruktura tej dzielnicy, bogata w przedszkola, szkoły podstawowe czy średnie, ułatwia codzienne funkcjonowanie. To też ośrodek nauki, znajdują się tu: Instytut Uniwersytetu Warszawskiego, kilka Wydziałów Politechniki Warszawskiej oraz Kampus Szkoły Głównej Handlowej.

Poza tym liczne dostosowane do charakteru dzielnicy miejsca i obiekty użyteczności publicznej sprawiają, że Stary Mokotów to przyjazne i komfortowe miejsce do życia.

Stary Mokotów

WYGODNA KOMUNIKACJA

Stary Mokotów jest bardzo dobrze skomunikowany ze Śródmieściem i innymi dzielnicami. Przebiega tam linia metra, która pozwala szybko i ekologicznie dostać się do różnych części Warszawy. Stacja Metro Racławicka jest oddalona o 800 m od najnowszej inwestycji Syrena Invest. W dzielnicy funkcjonuje również rozbudowana sieć połączeń autobusowych i tramwajowych, a bogata w środki komunikacji miejskiej ulica Puławska, położona jest zaledwie 100 m dalej.

Przejdź do listy lokali
RACŁAWICKA 7

KORZYSTNA DLA INWESTORÓW

Nowy projekt Syrena Invest to również ciekawa propozycja dla osób zainteresowanych korzystnym inwestowaniem w nieruchomości. Lokale inwestycyjne, z możliwością odliczenia 23% VAT, będą mogły być wykorzystane jako powierzchnie biurowe i siedziby firm, których właściciele docenią prestiżową lokalizację. Opcją będzie też ich wynajem krótko- lub długoterminowy, co zainteresuje klientów biznesowych, a także turystów, dla których ważna jest bliskość Centrum i doskonałe skomunikowanie z pozostałymi dzielnicami. Dodatkowo klienci, którzy zdecydują się zainwestować w projekt Racławicka 7, będą mogli skorzystać z wygodnej opcji wykończenia pod klucz i kompleksowej obsługi najmu.

Sprawdź ofertę dodatkową
Mieszkania i lokale inwestycyjne

Znajdź mieszkanie lub lokal dla siebie

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Zadzwoń +48 882 119 122

Szybki telefon