×

Syrena design

Wyjątkowe nieruchomości wymagają wykreowania niepowtarzalnego charakteru, który odzwierciedli emocje i więzi, tworzące się pomiędzy naszymi klientami a wnętrzami. Stworzyliśmy więc spółkę Syrena Design z siedzibą w Madrycie, która działa na rynku hiszpańskim. Firma, będąca częścią grupy Syrena Invest, oferuje wsparcie w projektowaniu wnętrz na każdym etapie, od projektu po realizację finalnej aranżacji wnętrz mieszkalnych i komercyjnych.

Zakres usług, które proponuje Syrena Design to:

aranżacje wnętrz i metamorfozy

To propozycja dla tych osób, które chcą przeobrazić mieszkanie, dom czy lokal i potrzebują wsparcia, by znaleźć odpowiedź na swoje potrzeby i sposób na odzwierciedlenie emocji, osobowości czy gustów.

projektowanie wnętrz z aranżacją pod klucz

Kompleksowa usługa, która obejmuje wszystkie etapy tworzenia wnętrza, począwszy od projektu, poprzez wsparcie w pozyskaniu ekipy remontowej i nadzór nad pracami wykończeniowymi, po aranżację, obejmującą dobór elementów dekoracyjnych i finalny wystrój.

home staging

To propozycja dla tych osób, które To usługa, w której specjaliści Syrena Design przygotowują nieruchomość do szybkiej i zyskownej sprzedaży lub wynajmu. Pomagają odkryć i podkreślić charakter wnętrza, by wyróżniło się na tle innych ofert i zainteresowało jak największą liczbę inwestorów.

Jeżeli chcesz zapoznać się z zakresem prowadzonych działań w Hiszpanii w obszarze projektowania wnętrz, zapraszamy na stronę www.syrenadesign.com.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Zadzwoń +48 882 119 122

Szybki telefon