×

Syrena Management

Kompleksową ofertę Syreny Invest uzupełniają usługi z portfolio spółki Syrena Management. Jej obszar działania to zarządzanie projektami i wsparcie inwestorskie. To oferta dla tych, którzy chcieliby zainwestować w nieruchomości i pomnożyć swój kapitał. Celem działań jest dzielenie się wiedzą i doświadczeniem, by poszerzać świadomość inwestorów i otwierać przed nimi nowe ścieżki rozwoju.

Współpraca z Syrena Management może objąć różne modele biznesowe, dostosowane do potrzeb i oczekiwań klientów, takie jak:

zarządzanie nieruchomościami

Proponujemy wsparcie w zakresie zakupu lokali inwestycyjnych, pomoc w pozyskaniu najemców i bieżące zarządzanie mieszkaniami i lokalami użytkowymi.

zakup gruntów

Jesteśmy zainteresowani zakupem gruntów, zarówno tych bez pozwolenia na budowę, jak i działek, które posiadają kompletny projekt i wymagane dokumenty umożliwiające realizację inwestycji.

partnerstwo deweloperskie

To propozycja dla osób, które chcą zainwestować w grunt, uczestniczyć w projekcie deweloperskim lub dysponują gruntem pod inwestycje, który planują rozwijać dewelopersko i poszukują partnerów do współpracy.

wsparcie

Wspieramy w pozyskaniu pozwolenia na budowę i wypełnieniu niezbędnych do realizacji formalności.

Wierzymy, że współpraca, wsparcie kapitałem i doświadczeniem, może przyczynić się do realizacji unikalnych projektów inwestycyjnych. Podejmiemy więc współpracę z osobami pośredniczącymi w zakresie poszukiwania nowych terenów, właścicielami nieruchomości, biurami projektowymi i firmami budowlanymi.

Sprawdź nasze możliwości i skontaktuj się z zespołem Syrena Management.

Telefon: +48 (22) 244 12 02
biuro@syrenainvest.pl

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Zadzwoń +48 882 119 122

Szybki telefon