×

Kontakt z NOTUS Finanse

Szanowni Państwo,
sytuacja na rynku nieruchomości i kredytów hipotecznych jest dość dynamiczna. Mając na uwadze Państwa komfort, przypominamy o obecności naszych ekspertów z NOTUS Finanse, którzy na bieżąco śledzą zmiany w procesach bankowych, chętnie podzielą się wiedzą i odpowiedzą na Państwa ewentualne pytania. Dzięki tej obsłudze poświęcają Państwo czas na spotkanie z jedną osobą, a kontakty z bankami pozostawiają Państwo profesjonalistom.

W opinii naszych ekspertów:
„Banki pracują, wnioski są przyjmowane i analizowane, kredyty udzielane oraz wypłacane. Z uwagi na bezpieczeństwo, banki preferują procesy centralne i składanie wniosków u pośredników przez co ograniczają wizyty klientów w ‘zatłoczonych’ oddziałach. Pojawiają się pewne ograniczenia, wnikliwe weryfikowanie branż zagrożonych oraz wydłużenie procesów analizy, ale wraz z deweloperem staramy się uelastycznić i dopasować terminy na poszczególnych etapach procesu kredytowego. Z uwagi na sytuację banki oferują rozwiązania w postaci: wakacji kredytowych, wydłużania terminów ważności decyzji, wysyłania wniosków o wpis hipoteki (niedostępne sądy)”.

Eksperci NOTUS Finanse oferują Państwu: uproszczoną ścieżkę komunikacji i pomoc w przejściu poszczególnych etapów procesu kredytowego, spotkania wirtualne, zdalne przygotowanie procesu, ograniczenie kontaktu personalnego do niezbędnego minimum, weryfikację zmian i celną aplikację.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Zadzwoń +48 882 119 122

Szybki telefon