×

O firmie

Syrena Invest działa na warszawskim rynku nieruchomości od 2007 roku. Powstała dzięki inicjatywie hiszpańskiego właściciela, który postanowił swoje wieloletnie doświadczenie w sektorze deweloperskim przekuć w sukces nad Wisłą. Zakres usług firmy obejmuje budownictwo mieszkaniowe i usługowe, a także wsparcie inwestorskie. Syrena Invest jest członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich i Polsko-Hiszpańskiej Izby Gospodarczej.

Wygodne życie

Komfort klientów to nadrzędny cel, który na każdym kroku przyświeca naszej firmie. Właśnie dlatego skupiamy się na inwestycjach w atrakcyjnych lokalizacjach z rozbudowaną infrastrukturą. Stwarzamy możliwość zamieszkania w dobrze skomunikowanych miejscach, w których można znaleźć odrobinę spokoju, wytchnienia i okazję do rekreacji.

Jakość

Współpracujemy ze sprawdzonymi partnerami, dzięki czemu nasze lokale cechują się najwyższą jakością. Wspólnie z wiodącymi biurami architektonicznymi, rzetelnymi wykonawcami i dostawcami najwyższej klasy materiałów, tworzymy wyjątkowe miejsca na mapie Warszawy. W portfolio zrealizowanych inwestycji znajduje się budynek przy ul. Jaktorowskiej 8 na Woli ze 104 mieszkaniami i 10 lokalami usługowymi, a także część projektu urbanistycznego Miasteczko Wilanów, budynek z 67 mieszkaniami i 2 lokalami usługowymi.

Doświadczenie

W kwietniu 2023 roku rozpoczęliśmy budowę inwestycji Racławicka 7 na Starym Mokotowie, prestiżowej dzielnicy Warszawy. W inwestycji oferujemy 20 lokali mieszkalnych, 19 lokali inwestycyjnych z możliwością odliczenia 23% VAT oraz dwa lokale usługowe na parterze.

W kwietniu 2023 roku zakończyliśmy budowę inwestycji Klukowska 54. Projekt składa się z 61 mieszkań i dwóch lokali usługowych. Targówek to obecnie prężnie rozwijająca się dzielnica Warszawy.

W 2022 roku zakończyliśmy sprzedaż inwestycji Mińska 63 na Kamionku. To nowoczesny budynek, który wkomponowuje się w charakter kreatywnej dzielnicy, a w detalach nawiązuje do kamienic przedwojennej Pragi. Powstało w nim 156 mieszkań, 5 lokali usługowych i 5 biurowych.

Wyróżnienia – Budowlana Firma Roku

Wyróżnienie przyznane przez Redakcję i Radę Naukową miesięcznika  „Builder” Syrenie Invest za dynamiczny rozwój i osiągniętą pozycję na rynku budowlanym; za szczególne osiągnięcia  w danym roku, wyróżniające firmę na tle branży  i konkurencji. 

Zarząd Syrena Invest

ADOLFO ALÚSTIZA

CEO i członek zarządu Syrena Invest, absolwent prawa na Universidad de Navarra, IESE Business School i uczelni IEB w Madrycie. Obywatel Hiszpanii, biznesowo od lat związany z Polską. Bogate doświadczenie, zdobyte na europejskim rynku nieruchomości, od 2007 roku wykorzystuje przy realizacji kolejnych projektów w Warszawie. To on stoi za sukcesem projektów takich jak Apartamenty na Woli, Apartamenty Syrena i Mińska 63.

MARIANELLY HERNÁNDEZ REYNA

Dyrektor generalna Syrena Invest, związana z Warszawą od 20 lat. Absolwentka Stosunków Międzynarodowych na Uniwersytecie Warszawskim i Nauk Politycznych w Instytucie Studiów Politycznych PAN. W latach 2018-2020 była członkinią Rady Polsko-Hiszpańskiej Izby Gospodarczej, a od 2019 roku pełni tę rolę w Polsko-Latynoamerykańskiej Radzie Biznesu. Posiada 13-letnie doświadczenie w zarządzaniu projektami w branży budowlanej, nieruchomości i energetyce odnawialnej.

Nasz zespół

Kluczem do sukcesu jest zgrany zespół ekspertów. Nasi specjaliści towarzyszą klientom na każdym etapie zakupu mieszkania i dbają o najwyższy poziom obsługi. Pomagają w wyborze najlepszego lokalu, pozyskiwaniu finansowania, załatwianiu formalności oraz na etapie wykańczania wnętrz.

EWA PRUS

Kontroler Finansowy

+48 882 840 161
eprus@syrenainvest.pl

MAGDALENA BAUMANN

Koordynator Projektu

+48 882 802 543
mbaumann@syrenainvest.pl

ANNA RUSZCZYK

Specjalista ds. sprzedaży

+48 882 119 122
aruszczyk@syrenainvest.pl

MONIKA KWIATKOWSKA

Specjalista ds. sprzedaży i marketingu

Dagmara Lasocka

Adwokat

+48 22 244 12 02
biuro@syrenainvest.pl

Kamila Schulz

Projekty wnętrz


biuro@syrenainvest.pl

Félix Capell

Niezależny doradca

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Zadzwoń +48 882 119 122

Szybki telefon