×

Najnowsza inwestycja Syreny Invest na praskim Kamionku

Inwestycja Mińska 63 powstanie w rozwijającej się części praskiego Kamionka w okolicy ulic Gocławskiej i Żupniczej. Kamionek to okolica tętniąca życiem, z zachowaną przedwojenną zabudową i jej niepowtarzalnym klimatem. To dzielnica, która staje się coraz bardziej komfortowym miejscem do zamieszkania, oferującym bogate możliwości rekreacyjne, usługowe i wygodną komunikację.

 Projekt został wykonany przez pracownię AMP atelier. Ten 7-kondygnacyjny, przestronny budynek, oferuje 179 mieszkań o powierzchni od 26 do 150 m2 oraz 4 lokale usługowe. Na ostatnim piętrze zaprojektowano dwa mieszkania dwupoziomowe z tarasami z pięknym widokiem na Warszawę. Z kolei na parterze przewidziano mieszkania z ogródkami o powierzchniach od 7,5 do nawet 95m2. Wszystkie mieszkania będą miały wysokość 2,7 m.

Okolica Kamionka ma ponadto przed sobą perspektywę dalszego rozwoju. Zintegrowany Program Rewitalizacji na lata 2014-2022, realizowany przez Miasto Stołeczne Warszawa również na terenie Kamionka, przewiduje zmiany w takich sferach, jak infrastruktura, kultura, sport, polityka społeczna czy aktywizacja i integracja mieszkańców. Proces rewitalizacji obejmuje inwestowanie w nowe budynki, a także odnawianie estetyczne i użytkowe historycznych kamienic. Prowadzone działania mają na celu umożliwienie rozwoju dzielnicy, gospodarki i kultury.
 

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Zadzwoń +48 882 119 122

Szybki telefon